Reklam

Geçici Facebook Hesap Silme Linki

Merhaba! Bu sayfaya geçici Facebook hesap silme linkine tıkladığın için yönlendirildin. Bu yönlendirmenin amacı hesabınızı silmeden önce bilmeniz gerekenleri size son kez hatırlatmaktır.

Vakit kaybetmek istemeyen ziyaretçilerimiz aşağıdaki düğmeyi kullanarak geçici hesap silme linkine ulaşabilirler.

Geçici Facebook Hesap Silme Linki

Geçici Facebook Hesap Silme (Kapatma) Hakkında

Facebook hesabınıza onlarca paylaşımınız ve kişisel veriniz vardır. Fotoğraf ve videolardan oluşan tüm paylaşımlarınız hesabınızda saklanmaktadır. Anılarınızı ve bilgilerinizi içeren hesaplarınız önemlidir. Bu nedenle hesap silme işleminden önce değerli ziyaretçilerimize bazı hatırlatmaları yapmamız gerekiyor.

Facebook hesabımı geçici olarak sildiğim zaman ne olur?

Geçici Facebook hesap silme işlemi çoğu kişi tarafından hesap dondurma olarak adlandırılmaktadır. Facebook’a ara vermek isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilen bir hesap silme yöntemidir. Hesabınızı geçici olarak sildiğiniz zaman Facebook’a ara vermiş olursunuz. Ara verme hadisesi için Facebook’un belirlediği bir zaman kısıtlaması yoktur. Facebook’a 5 günlüğüne de ara verebilirsiniz, 5 yıllığına da…  Facebook hesabını geçici olarak sildiğiniz zaman hesabınız yayından kaldırılır. Profiliniz ve profilinize ait verileriniz Facebook arkadaşlarınız ve diğer kişiler tarafından görüntülenemez. Sadece başkalarına gönderdiğiniz mesajlar, gönderilen kişinin gelen kutusunda gözükmeye devam eder.

Geçici olarak sildiğim Facebook hesabımı nasıl kurtarırım?

Geçici olarak silinen hesabı aktif hale getirmek için yapmanız gereken tek şey hesabınıza giriş yapmaktır. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra geçici olarak silinen hesabınızı kurtarmış olursunuz. Hesabınıza giriş yaparak Facebook’u kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Hesabımı geçici olarak silerken nelere dikkat etmeliyim?

Facebook hesabını geçici olarak silen kullanıcılar belirli bir süre sonra hesabına giriş yaparak tekrar Facebook’a dahil olmayı planlamaktadır. Bu planın sekteye uğramaması için kullanıcıların dikkat etmesi gereken birkaç husus var. Bu hususlar:

  • Hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini güvenli bir yere kaydedin.
  • Hesabınızın bağlı olduğu telefon numarasına erişiminizi kaybetmeyin.
  • Hesabınızın bağlı olduğu elektronik postaya erişiminizi kaybetmeyin.

Bu üç hususa dikkat ederseniz, aradan ne kadar süre geçerse geçsin, istediğiniz zaman hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. Böylelikle Facebook hesabınızı kaybetmemiş olursunuz. Bu üç husus hesabınızı aktif hale getirirken aşılamayacak bir problemle karşılaşmanın önüne geçecektir. Konu hakkında daha fazla bilgi almak için Geçici Facebook Hesap Silme makalemizi okuyabilirsiniz.

Facebook hesabınızı geçici olarak silmenize yardımcı olabildiysek ne mutlu bize. İşlemlerinizde sitemizi kullandığınız için teşekkür ederiz.

Geçici Facebook Hesap Silme (Kapatma) Linki
Geçici olarak Facebook hesap silme linki paylaşılıyor. Link sayesinde insanlar hesaplarını kolayca kapatıyor.

Bu yazıdaki linki kullanarak Facebook hesabınızı geçici olarak silebilirsiniz. Hesap silme hakkında daha detaylı bilgi almak için Facebook Hesap Silme başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.