Reklam

Gittigidiyor Hesap Silme Linki

Merhaba! Bu sayfaya Gittigidiyor hesap silme linkine tıkaladığınız için yönlendirildiniz. Bu yönlendirmenin amacı hesabınızı silmeden (kapatmadan) önce bilmeniz gerekenleri son bir kez hatırlatmaktır. Vakit kaybetmek istemeyen ziyaretçilerimiz aşağıdaki linke tıklayarak Gittigidiyor hesap kapatma işlemini tamamlayabilirler.

Gittigidiyor Hesap Silme Linki

Gittigidiyor Hesap Silme (Kapatma) Hakkında

Gittigidiyor, C2C modeliyle çalışan bir e-ticaret sitesidir. Bu site alıcılarla satıcıları bir araya getirmektedir. Ülkemizde elektronik ticaretin gelişmesine katkı sağlayan önemli girişimlerden biridir. Geçerli bir sebebiniz yoksa bu platformdaki üyeliğinizi iptal etmenizi tavsiye etmiyoruz. Gittigidiyor üyeliği ücretsizdir ve abonelik ücreti yoktur. Bu nedenle milyonlarca ürünün ve binlerce satıcının bulunduğu platformdan ayrılmanın size bir yararı olmayacaktır. Hesap kapatma konusunda kesin kararınızı verdiyseniz, aşağıdaki hususları bilmenizde fayda var.

  • Hesabınızı kapattığınız zaman, eski hesabınıza ait e-posta adresini tekrar kullanamazsınız.
  • Kapatılan hesabın kurtarılması mümkün değildir.
  • Favori kullanıcı olarak işaretlenmişseniz kullanıcıların “Bana Özel” sayfalarından kaldırılırsınız.
  • Devam eden işleminiz varsa, Gittigidiyor hesap kapatma işlemine izin vermez.

Gittigidiyor hesabınızı silmeden önce bilmeniz gerekenler bunlar. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için Gittigidiyor Hesap Silme başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.