Reklam

Gittigidiyor Hesap Silme | Gittigidiyor Hesap Kapatma & Üyelik İptali

Merhaba, bu yazımızda Gittigidiyor hesap silme ve Gittigidiyor hesap kapatma işlemini anlatılıyor. Hesabınızı kolayca silmek istiyorsanız, paylaştığımız Gittigidiyor hesap silme linkini kullanabilirsiniz. Bu makale sayesinde Gittigidiyor üyelik iptali işlemini birkaç tıklama ile kolayca tamamlayabilirsiniz.

En Kolay Gittigidiyor Hesap Silme Yöntemi

Gittigidiyor hesap silme işlemi çok basittir. Hesabınıza giriş yapabiliyorsanız işleme başlayabilirsiniz. İlk olarak bilgisayarınızın veya cep telefonunuzun İnternet tarayıcısını açın ve gittigidiyor.com’a girin. Ardından kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra aşağıdaki hesap silme linkine tıklayın.

Gittigidiyor Hesap Silme Linki

Yukarıdaki link sizi Gittigidiyor hesap silme linkinin bulunduğu sayfaya yönlendirecektir. Bu sayfada hesabınızı silmeden önce bilmeniz gereken son hususlar listeleniyor. Bu sayfadaki uyarıları okuduktan sonra hesap kapatma linkine tıklayın. Hesap silme linkine tıkladıktan sonra sistem sizden kullanıcı adı ve şifrenizi isteyebilir. İsterse bilgileri girin ve devam edin. Linke tıkladıktan sonra ayrılma nedeninizi belirtmeniz gerekiyor. İlk olarak “Üyeliğinizi neden iptal etmek istiyorsunuz?” başlıklı alanından üyelik iptali nedeninizi belirtin. Ardından “Lütfen detaylandırın.” alanından size uygun olan seçimi yapın. Ayrılma nedeninizi belirttikten sonra “Üyeliğimi Kapatmak İstiyorum” etiketli düğmeye tıklayın. Böylelikle Gittigidiyor hesap silme işlemini tamamlamış olursunuz.

Adım Adım Gitti Gidiyor Hesap Silme (Kapatma)

Yukarıdaki linki kullanarak hesabınızı silmek istemiyorsanız, aşağıdaki adımları takip ederek işlemi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

  1. Gittigidiyor.com’a girin ve hesabınıza giriş yapın.
  2. Profilinizin üzerine gelin ve açılan menüden “Bilgilerim / Ayarlarım” bağlantısına tıklayın.
  3. Açılan sayfadaki “Üyeliğimi İptal Et” bağlantısına tıklayın.
  4. Şifrenizi girin ve “Üye Girişini Onaylıyorum” düğmesine tıklayın.
  5. Ayrılma nedeninizi belirtin.
  6. Hesap silme ile ilgili detay verin.
  7. Son olarak “Üyeliğimi Kapatmak İstiyorum” düğmesine tıklayın.

Yukarıdaki 7 adımı tamamladığınız zaman hesabınız silmiş olursunuz. Bu işlem sonrasında üyeliğiniz iptal edilir ve üyeliğinize ait veriler ortadan kaldırılır.

Gittigidiyor Hesap Silme & Gittigidiyor Hesap Kapatma
Makalede Gittigidiyor hesap silme ve Gittigidiyor hesap kapatma işlemi anlatılıyor. Gittigidiyor hesap silme linki paylaşılıyor.

 

Yukarıda anlatılanları tamamladığınız zaman hesabınızı silmiş olursunuz. Konuyla ilgili olarak herhangi bir problemle karşılaşırsanız aşağıdaki yorum formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.