Reklam

Instagram Hesap Dondurma | Instagram hesabı nasıl dondurulur?

Merhaba, bu sayfada Instagram hesap dondurma işlemini anlatacağız ve “Instagram hesabı nasıl dondurulur?” sorusunu cevaplayacağız. Hesabınızı kolayca dondurabilmeniz için, Instagram dondurma linkini paylaşıyoruz ve konuyla ilgili bilinmesi gerekenleri listeliyoruz.

En Kolay Instagram Hesap Dondurma Yöntemi

Hesap dondurma, Instagram hesabını bir süreliğine yayından kaldırmak demektir. Bu işlem Instagram’a ara vermek isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Instagram hesap dondurma işlemi çok kolaydır. İşlemi hem bilgisayarınızdan hem de telefonunuzun İnternet tarayıcısından yapabilirsiniz. İşleme başlayabilmek için gereken tek şey, dondurulacak hesabın kullanıcı adı ve şifresidir. Hesabınıza giriş yapabiliyorsanız başlayalım.

Instagram Dondurma

Instagram uygulama üzerinden hesap dondurma işlemine izin vermemektedir. Bu nedenle ilk olarak bilgisayarınızın veya cep telefonunuzun İnternet tarayıcısını açın ve instagram.com’a girin. Ardından kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra aşağıdaki hesap dondurma linkine tıklayın.

Instagram Hesap Dondurma Linki

Bu bağlantı sizi hesap dondurma linkinin bulunduğu sayfaya yönlendirecek. Yönlendirildiğiniz sayfadaki linke tıkladıktan sonra “Hesabını Geçici Olarak Kapat”  başlıklı bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada hesap dondurma nedenimizi belirtmemiz gerekiyor. Bunun için “Hesabını neden kapatıyorsun?” alanından “Ara vermek istiyorum.” seçeneğini işaretleyin. Ardından “Devam etmek için lütfen şifreni tekrar gir.” alanına hesabınızın parolasını yazın ve sayfanın altında bulunan “Hesabı Geçici Olarak Kapat” etiketli düğmeye tıklayın. Böylelikle Instagram dondurma işlemini tamamlamış olursunuz. Konuyla ilgili herhangi bir problem yaşarsanız aşağıdaki yorum formunu kullanarak, probleminizi bizlere iletebilirsiniz.

Instagram Hesap Dondurma
Makalede Instagram hesap dondurma işlemi anlatılıyor. Instagram dondurma linki paylaşılıyor.

Hesabınızı dondurmak yerine silmek istiyorsanız Instagram Hesap Silme başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

10 yorum var “Instagram Hesap Dondurma | Instagram hesabı nasıl dondurulur?”

  1. Hesap dondurma linkine tıklıyorum ama sürekli aynı sayfaya atıyor. Neden böyle oluyor öğrenebilir miyim?

  2. Derslerime vakit ayıramadığım için hesabımı dondurmak istiyorum. Bir süre Instagram’a ara vereceğim.

  3. Lan var ya bir saati geçkin uğraşıyorum ama her seferinde aynı sorun. Link diyorlar basıyorum ama gene aynı dönüp dönüp aynı yere geliyorum. Sinir oldum lan bu ne!

    1. Şeyma Hanım, yazımızdaki linke tıkladıktan sonra son hatırlatmaların yer aldığı başka bir sayfaya yönlendirilirsiniz. Yönlendirildiğiniz sayfada hesap dondurma linkini kolaylıkla görebilirsiniz. Bunun için saatlerce dolaşıyorsanız suçu kendinizde arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.