Reklam

Kalıcı Facebook Hesap Silme Linki

Merhaba! Bu sayfaya kalıcı Facebook hesap silme linkine tıkladığınız için yönlendirildiniz. Bu yönlendirmenin amacı hesabınızı kalıcı olarak silmeden önce bilmeniz gerekenleri son bir kez hatırlatmaktır.

Vakit kaybetmek istemeyen ziyaretçilerimiz aşağıdaki düğmeyi kullanarak kalıcı Facebook hesap silme linkine ulaşabilirler.

Kalıcı Facebook Hesap Silme Linki

Kalıcı Facebook Hesap Silme (Kapatma) Hakkında

Facebook profiliniz birçok hatıranızı içerisinde barındırmaktadır. Fotoğraf ve video gibi değerli hatıralarınız Facebook hesabınızda saklanmaktadır. Anılar ve kişisel bilgiler önemlidir. Bu nedenle hesap silme işleminden önce değerli ziyaretçilerimize hatırlatmalar yapmamız gerekiyor. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Facebook Hesap Silme başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Facebook hesabımı kalıcı olarak sildiğim zaman ne olur?

Facebook’u bir daha kullanmamak üzere terk etmeyi planlıyorsanız kalıcı olarak hesap silme yöntemini kullanabilirsiniz. Hesabınızı kalıcı olarak sildiğiniz zaman hesabınız ve hesabınıza ait tüm veriler kalıcı olarak silinir. Kalıcı olarak silinen hesapların kurtarılması mümkün değildir. İşlem hakkında daha detaylı bilgi almak için Kalıcı Facebook Hesap Silme başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Kalıcı olarak silinen Facebook hesabı nasıl kurtarılır?

Kalıcı olarak sildiğiniz hesabı çok kolay bir şekilde kurtarabilirsiniz ama biraz hızlı davranmalısınız. Facebook hesap silme işleminden sonra kullanıcılarına 14 gün süre tanır. Bu 14 günlük süre zarfında kullanıcı fikrini değiştirirse hesabına giriş yaparak hesap silme işlemini iptal edebilir. 14. günün sonunda silme işlemi iptal edilmezse hesabınız kalıcı olarak silinir. Kalıcı olarak silinen hesapların kurtarılması mümkün değildir.

Hesabımı kalıcı olarak silerken nelere dikkat etmeliyim?

Hesabınızı kalıcı olarak kapatmadan önce kararınızı iyi vermelisiniz. Çünkü kalıcı olarak silinen hesap kurtarılamaz. Ayrıca hesabınızı silmeden önce kullanıcı adı ve şifrenizi güvenli bir yere kaydedin. Hesabınızın bağlı olduğu cep telefonu numarasına ve elektronik postanıza erişiminizi kaybetmeyin. Böylelikle 14 günlük süre zarfında fikir değiştirirseniz, herhangi bir probleme maruz kalmadan hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz.

Kalıcı Facebook Hesap Silme (Kapatma) Linki
Kalıcı olarak Facebook hesap silme linki paylaşılıyor. Kalıcı Facebook kapatma hakkında bilgi veriliyor.

7 yorum var “Kalıcı Facebook Hesap Silme Linki”

      1. Facebook hesabım çalındı, bu nedenle hesabımın ivedi bir şekilde kapatılmasını istiyorum.

  1. Ben kendimi Facebook’a feci şekilde kaptırdım. Çevremde kablosuz İnternet olmadığı için operatörün bana verdiği limitleri geçtim. Bu da faturamın kabarmasına neden oldu. Facebook tutkum bana zarar vermeye başladığı için hesabımı kapatıyorum.

  2. Yanlışlıkla iki adet Facebook hesabı açmışım. Arkadaşlarımın uyarısı sonucu kullanmadığım hesabı kapatmaya karar verdim. Sayenizde de Facebook hesabımı kolayca sildim. Allah sizden razı olsun.

  3. Bazı kullanıcılar kötü sözler yazarak beni ve ablamı ciddi şekilde rahatsız ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.