Reklam

Linkedin Hesap Silme Linki

Merhaba! Bu sayfaya Linkedin hesap silme linkine tıkladığınız için yönlendirildiniz. Bu yönlendirmenin amacı hesabınızı silmeden önce bilmeniz gerekenleri son bir kez hatırlatmaktır.

Vakit kaybetmek istemeyen ziyaretçilerimiz aşağıdaki düğmeyi kullanarak hesap silme linkine ulaşabilirler.

Linkedin Hesap Silme Linki

Linkedin Hesap Silme (Kapatma) Hakkında

Linkedin profiliniz birbirinden değerli bağlantılara ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca şahsınıza yapılan tüm onaylama ve tavsiyeler de Linkedin profilinizde barınmaktadır. Eğer Linkedin hesabınızı silerseniz bu değerli verilerin hepsini kalıcı olarak kaybedeceksiniz. Bu nedenle hesabınızı silmeden önce Linkedin Hesap Silme başlıklı makalemizi tekrar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Hesap kapatma linki kullanmadan profilinize girerek hesabınızı kapatmak istiyorsanız aşağıdaki başlıkları okuyabilirsiniz.

iOS ve Android İşletim Sistemli Cihazlardan Linkedin Silme

Günümüzde hemen hemen herkes akıllı telefon kullanmaktadır. Linkedin cep telefonları ve tablet bilgisayarlar üzerinde yüklü olan uygulama üzerinden hesap silme işlemine izin vermektedir. Eğer hesabınızı mobil cihazınızda yüklü olan uygulama üzerinden silmek isterseniz aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Profil fotoğrafınıza dokunun.
  2. Profilinizin sağ üst köşesindeki Ayarlar Simgesi Ayarlar simgesine dokunun.
  3. Hesap sekmesinde bulunan “Hesap Kapat” bağlantısına dokunun.
  4. Hesabınızı kapatmaya devam etmek için “Devam Et” bağlantısına dokunun.
  5. Hesap kapatma nedeninizi belirtin ve “Sonraki” bağlantısına dokunun.
  6. Linkedin şifrenizi girin ve “Tamam” bağlantısına dokunun.

Bu altı adımın sonrasında Linkedin hesap kapatma işlemini tamamlamış olursunuz. Samsung, LG, Sony, iPhone, Lenovo ve diğer tüm cep telefonlarında yüklü olan Linkedin uygulaması üzerinden hesabınızı silmek için bu başlıktaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

Linkedin Hesabınızı Kapatmadan Önce Yedeğini Alın

Linkedin’in arşiv özelliği sayesinde hesabınıza ait tüm verileri bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Hesabınızın yedeğini almak için ilk olarak Linkedin’e giriş yapın. Ardından aşağıdaki yedek alma linkine tıklayın.

Linkedin Yedek Alma Linki

Yukarıdaki yedek alma linkine tıkladıktan sonra yedek alma sayfası açılacaktır. Bu sayfada yedeğini almak istediğiniz profil verilerini ayrı ayrı seçebilirsiniz. Profilinizin büyüklüğüne göre hesap yedeğinin hazırlanması biraz zaman alabilir. Bir kaç dakika içinde, mesajlarınız, bağlantılarınız ve kişileriniz gibi belirli kategorilerdeki kişisel bilgilerinizi de indirebileceğiniz linki içeren bir e-posta alacaksınız. Bu bilgiler en hızlı şekilde derlenecektir. 24 saat içinde ise, tüm faaliyetleriniz ve hesap geçmişinizle birlikte arşivin tamamını indirebileceğiniz bir link içeren ikinci bir e-posta alacaksınız.

Linkedin Hesap Silme & Hesap Kapatma Linki
Linkedin hesap silme (kapatma) linki paylaşılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.