Reklam

Sarahah Hesap Silme Linki

Merhaba! Bu sayfaya Sarahah hesap silme linkine tıkladığınız için yönlendirildiniz. Bu yönlendirmenin amacı hesabınızı silmeden (kapatmadan) önce bilmeniz gerekenleri son bir kez hatırlatmaktır. Vakit kaybetmek istemeyen ziyaretçilerimiz aşağıdaki linke tıklayarak Sarahah hesap kapatma işlemini tamamlayabilirler.

Sarahah Hesap Silme Linki

Hesap silme linkine tıkladıktan sonra hesabınıza giriş yapın ve açılan sayfadaki “Remove” düğmesine tıklayın.

Sarahah Hesap Silme (Kapatma) Hakkında

Sarahah profiliniz çevreniz tarafından sorulan anonim sorulara ev sahipliği yapmaktadır. Bazı sorular sizin için oldukça önemli olabilir. Eğer Sarahah hesabınızı silerseniz, sorularınızı, cevaplarınızı ve profilinize ait tüm verileri kalıcı olarak kaybedeceksiniz. Bu nedenle Sarahah hesabınızı kapatmadan önce Sarahah Hesap Silme başlıklı makalemize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Sarahah ile İletişime Geçmek İstiyorum

Sarahah hesabınızla ilgili bir problem yaşıyorsanız ve probleminizle ilgili destek talebi göndermek istiyorsanız sarahah@sarahah.com e-posta adresine mail gönderebilirsiniz. E-posta göndermeden önce aşağıdaki hususlara dikkat etmenizde fayda var. Bu hususlar:

  1. İletişimi hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresi ile kurun.
  2. Sarahah’ın Türkçe dil desteği yok. Bu nedenle mailinizi İngilizce yazın.

E-posta ile iletişime geçtikten sonra herhangi bir cevap alamayanlar Sarahah’a ait sosyal paylaşım hesaplarını kullanarak sorunlarını iletebilirler. Bu hesaplar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.