Reklam

Sarahah Hesap Silme | Sarahah hesabı nasıl silinir?

Sarahah, insanların birbirine anonim sorular göndermesini sağlayan bir servistir. Açık sözlü ve dürüst anlamına gelmektedir. 2016 yılının sonlarına doğru Türkiye’de popüler olan Sarahah ülkemizde binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu kullanıcılar arasında hesabını kapatmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Makalemizde söz konusu kullanıcılar için Sarahah hesap silme ve Sarahah hesap kapatma işlemini anlatacağız.

Sarahah Hesap Silme & Sarahah Hesap Kapatma

Sarahah hesap silme işlemi çok basittir. Sarahah yönetimi cep telefonunuzda yüklü olan uygulama üzerinden hesap kapatma işlemine izin vermemektedir. Bu nedenle bilgisayarımızın veya cep telefonumuzun İnternet tarayıcısını kullanmamız gerekiyor. İşlem için ihtiyacınız olan tek şey hesabınızın kullanıcı adı ve şifresidir. Eğer hesabınıza giriş yapabiliyorsanız işleme başlayabiliriz.

Sarahah hesabı nasıl silinir?

İlk olarak aşağıdaki hesap silme linkine tıklayın. 

Sarahah Hesap Silme Linki

Hesap silme linkine tıkladıktan sonra açılan pencereye kullanıcı adı ve şifrenizi girin ve “Login” düğmesine tıklayın. Böylelikle hem hesabınıza giriş yapmış oluyorsunuz hem de doğrudan hesap silme sayfasına yönlendiriliyorsunuz. Bu adımdan sonra “Remove account” başlıklı bir pencere açılacak. Bu penceredeki, kırmızı renkli “Remove” düğmesine tıklayın. Böylelikle Sarahah hesap silme işlemini tamamlamış olursunuz.

Adım Adım Sarahah Hesap Kapatma

Bazı kullanıcılar yukarıdaki hesap kapatma linkini kullanmak istemiyorlar. Bu kullanıcılarımız için adım adım Sarahah hesap kapatma işlemini anlatacağız. Hesabınızı kolayca kapatmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

  1. Bilgisayarınızın veya telefonunuzun İnternet tarayıcısını açın.
  2. Sarahah.com’a girin.
  3. Kullanıcı adı ve şifrenizle oturum açın.
  4. Üst menüdeki “Settings (Ayarlar)” bağlantısına tıklayın.
  5. Sol menüdeki “Remove Account (Üyelik Silme)” bağlantısına tıklayın.
  6. Açılan sayfadan “Remove” düğmesine tıklayın.

Bu altı adımı tamamladığınız zaman hesabınızı silmiş olursunuz. Sarahah üyelik iptali bu kadar kolay!

Sarahah Hesap Silme & Sarahah Hesap Kapatma
Makalede Sarahah hesap silme (kapatma) işlemi anlatılmaktadır. Ayrıca Sarahah hesap silme linki paylaşılmaktadır.

Sarahah üyelik iptali ile ilgili anlatacaklarımız bu kadar. Konuyla ilgili olarak yukarıda anlatılanlar dışında herhangi bir problemle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.