Reklam

Twitter Hesap Silme Linki

Merhaba! Bu sayfaya Twitter hesap silme linkine tıkladığınız için yönlendirildiniz. Bu yönlendirmenin amacı hesabını silmeden önce bilmeniz gerekenleri son bir kez hatırlatmaktır.

Vakit kaybetmek istemeyen ziyaretçilerimiz aşağıdaki düğmeyi kullanarak ilgili sayfaya gidebilirler.

Twitter Hesap Silme Linki

Twitter Hesap Silme (Kapatma) Hakkında

Twitter hesabınızda tespitleriniz, fotoğraflarınız ve favorileriniz gibi bir çok veriniz vardır. Profilinizde bulunan tüm veriler ve paylaşımlar hesabınızda saklanmaktadır. Bu verilerin önemi elbette tartışma götürmez. Bu nedenle hesap silme işleminden önce değerli ziyaretçilerimize bazı hatırlatmalar yapmamız gerekiyor. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için Twitter Hesap Silme başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Twitter hesabımı sildiğim zaman ne olur?

Hesabınızı sildiğiniz zaman tweetleriniz, beğenileriniz, retweetleriniz, yorumlarınız, mesajlarınız ve favorileriniz silinir. Kısacası hesabınıza ait tüm veriler silinecektir. Twitter fikir değiştirme ihtimalinize karşı hesap silme tarihinden sonra 30 gün boyunca hesabınızı kapalı tutar. Bu süre zarfında hesabınıza giriş yaparak işlemi iptal edebilir ve Twitter’ı kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Süre tamamlandığında hesabınız kalıcı olarak silinir. Kalıcı olarak silinen hesap aktif hale getirilemez ve kurtarılamaz.

Twitter’da hesap dondurma var mı?

Hesap dondurma yani geçici olarak hesap kapatma Twitter’da yok. Bu özellik şimdilik sadece Facebook ve Instagram’da var. Bu nedenle Twitter’a ara vermek istiyorsanız, hesabınızı devre dışı bırakabilirsiniz. Yalnız hesabınızı devre dışı bırakırken çok dikkatli olmalısınız. Çünkü dikkatsiz davranırsanız, hesabınızın kalıcı olarak silinmesine sebep olabilirsiniz.

Twitter Hesap Kapatma Öncesinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Hesabınızı silmeden önce aşağıdaki hususlara dikkat etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Eğer aşağıdaki hususlara dikkat etmezseniz fikrinizi değiştirseniz dahi hesabınızı sonsuza kadar kaybedebilirsiniz.

  • Hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini güvenli bir yere kaydedin.
  • Hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresine erişiminizi kaybetmeyin.
  • Hesabınızda tanımlı olan telefon numaranıza erişiminizi kaybetmeyin.
  • Fikir değiştirirseniz, 30 gün içinde hesabınıza giriş yapın.
Twitter Hesap Silme (Kapatma) Linki
Twitter hesap silme (kapatma) linki paylaşılıyor ve konu hakkında bilinmesi gerekenler anlatılıyor.

Bir yorum var “Twitter Hesap Silme Linki”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.